- Описание
- Условия
- Карта
- Коментари
В рецептите на Сладкарница Джорджо Джани няма есенции, набухватели и консерванти. Използват се само естествени продукти.
Джорджо Джани е сладкарница с над 15-годишна традиция. Направена е с много вкус и с усет към италианското сладкарство от Георги (Джорджо) и Светла Русеви. Сладкарницата продава продукти изцяло собствено производство, като целогодишно развива асортимента от артикули, с нови идеи и рецепти + отношение и към визията на предлаганите вкусотии. Сладкарницата предлага на своите клиенти богат асортимент от сватбени и празнични торти с фотодекорация и с ръчно моделирана декорация, детски торти и сладоледени торти.
* * *
ВАЖНО! Може да се възползвате от актуалната промоция само чрез закупуване на ваучер от Deals.bg. Неизползван в срок ваучер се счита за невалиден и сумата по него не се възстановява!
ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА:
25 или 30 парчета торта със снимка А3 (пълно покритие), според избрания ваучер
Снимката е във формат 30 на 40 см. (разполага се върху цялата торта при торта 25 парчета или върху почти цялата при торта 30 парчета)
Офертата важи за всички снимки от офертите за торта със снимки на Сладкарница Джорджо Джани в сайта Deals.bg
Забележка: показаните 3 снимки илюстрират запълването на торта 25 парчета
ДОПЛАЩАНИЯ:
Кутията се заплаща на място на цена 3.50 лв.;
За допълнително добавяне на шоколад към тортата (ако клиентът желае) се доплащат между 5 и 7 лв. на място, в зависимост от размера на тортата;
Сладкарницата от понеделник до петък предлага услуга доставка до адрес. Доставки се извършват според капацитета на доставчика, в часовете 13:00-17:00 часа. Цена на доставката в рамките на София - от 6 до 11 лв., според отдалечеността на адреса (доплащане след околовръстен път). Доставката е до адрес, не включва качване на тортата до апартамент или офис.